Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Užijte si nezapomenutelnou dovolenou při kempování v Tyrolsku
Tyrolsko se nachází na západě Rakouska a vyznačuje se především nádhernými horami. Některé z nejvyšších hor Rakouska se nacházejí v Tyrolsku. Okouzlující města a krásné obce, pestrá dvousezónní turistická nabídka a štědrá pohostinnost čeká právě na vás. Zjistěte více o možnostech luxusního kempování v mobilním domě s LuxCamp a prožijete příjemnou dovolenou v Rakousku. Více...

Kempování v Tyrolsku

Zjistěte více o Tyrolsku

  •     Malebné prostředí s dechberoucí alpskou scenérií
  •     Různorodé volnočasové sportovní a kulturní aktivity 
  •     Dvousezónní turistika - stojí za výlet kdykoliv v roce
  •     Rodinná pohostinnost a kulinářské speciality

Čím je kempování v Tyrolsku tak atraktivní?

Stojí za to vidět kostely, zchátralé hrady a impozantní pevnosti, stejně jako malebná města – především hlavní město Innsbruck nebo perlu Tyrolska: Kufstein. Tyrolsko okouzlí kdykoliv v roce - v létě i v zimě má co nabídnout. Dovolená v kempu je tedy možná po celý rok. Pokud chcete zažít kempování v létě a nebo o Vánocích, jste v dobrých rukou v mobilním domě od LuxCamp.

Zajímavosti v Tyrolsku

Během dovolené v Tyrolsku je důležité navštívit hlavní město Innsbruck. Okouzlující město vás zve na nezapomenutelnou exkurzi s četnými památkami a čarovnou atmosférou. Za vidění stojí také vesnice Ötzi nedaleko Längenfeldu v Ötztalu, v blízkosti místa legendární ledovcové mumie. V Zámeckém světě Ehrenberg u Reutte se budete cítit, že jste se na okamžik přenesli do středověku.

Tyrolská příroda

Tyrolsko má mnoho atraktivních jezer ke koupání s dobře udržovanými plážemi a vynikající kvalitou vody. Jen Achensee má několik plážových oblastí, například v Maurachu, Pertisau a Achenkirchu. Milovníci přírody dostanou si tady rozhodně přijdou na své. Do horských oblastí se dá také pohodlně dostat díky lanovkám, které nabízejí fantastická panoramata. Divoké soutěsky, burácející vodopády, jako je 159 metrů vysoký Stuibenfall, pět přírodních parků a národní park Vysoké Taury, to vše v Tyrolsku najdete.

Kemp Natterer See

Ti, kteří plánují luxusní kempování, budou potěšeni pohodlnými mobilními domy v kempu Natterer See. Místo nabízí veškeré vybavení, které byste očekávali od luxusního kempu, a také vás uchvátí nesrovnatelnou polohou. Nabízí výhled na jezero s alpskou scenérií a je jen pár kilometrů od Innsbrucku.