Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování ve Štýrsku - Nechte se obklopit bujnou loukou a nádhernými lesy
Štýrsku se také přezdívá "zelené srdce Rakouska". Bohaté louky a nádherné lesy obklopují městské oblasti, ve kterých se tradice přirozeně doplňují s moderní dobou. Prozkoumejte možnosti, které vám LuxCamp nabízí, a zažijte luxusní kempování speciální třídy! Více...

Dovolená v kempech ve Štýrsku

Zjistěte více o Štýrsku

  • Lákavé vinice, turistické stezky a vysoké hory
  • Objevte hřebčín Lipicánu ve městě Piber
  •  Navštivte Riegersburg a nechte se okouzlit jeho magickou minulostí

Proč se vydat na kempování do Štýrska?

Štýrsko je ideálním místem, kde si můžete užít dovolenou díky LuxCamp v mobilním domě. Nechte se překvapit rozmanitostí aktivit, které jsou možné během vaší luxusní kempovací dovolené. Ve vysokých horách najdete čistý vzduch, čistá horská jezera a velmi dobře rozvinuté turistické stezky, zatímco v jižních štýrských kopcích si můžete vychutnat vynikající vína regionu. Prožijte svou dovolenou v mobilním domě obklopeném přírodou a tichem v luxusním kempu Bella Austria.

Počasí a klima

Klima je stejně rozmanité jako samotné Štýrsko. Počasí na severu a západě je ovlivněno alpským klimatem, zatímco jih a východ má teplejší klima, které zajišťuje vynikající sklizeň vína. V zimě je sníh téměř zaručen, což dělá Štýrsko zajímavým i pro milovníky zimních sportů.

Kemp Bella Austria

Luxusní kemp se nachází v Katschtalu v nadmořské výšce asi 800 metrů. Je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku do vysokých hor, zárověn je vybaven vyhřívaným bazénem, víceúčelovým sportovním hřištěm a půjčovnou kol. Animátoři zajišťují zábavu jak pro mladé, tak i starší klienty. Pro relaxaci jednoduše využijte jednu z mnoha termálních lázní.