Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Zažijte Mozartovu vlast zblízka
Oblast Salzburg je jednou z nejkouzelnějších v Rakousku. V zimě je to pravá "zimní říše divů" a v létě je ideálním místem k prozkoumání nádherné přírody. Najdete zde pramenitou vodu, krásné horské svahy a nejzelenější údolí. Je zde mnoho malebných měst, ze kterých zejména hlavní město Salzburg stojí za návštěvu. Město nabízí celou řadu kulturního vyžití a vynikajících restaurací. Rezervujte si dovolenou s LuxCamp v jedinečném Rakousku. Více...

Dovolená v kempech v Salzburgu

Čím je luxusní kempování v Salzburgerlandu tak fascinující?

  • Ochutnejte slavné sladké Salcburské noky
  • Objevte pozoruhodný přírodní park Vysoké Taury
  • Jděte po stopách Mozarta
  • Pro sportovní nadšence je tu možnost pěší turistiky, cyklistiky a lyžování

Hlavní město Salzburg

Salzburg, město, které dalo Mozarta světu, je jedním z nejslavnějších měst na světě. Festivaly, divadla, opery a samozřejmě historické a architektonické památky dělají z města bezkonkurenční zážitek. 

Absolutní nutností je pevnost Hohensalzburg, jeden z největších hradů v Evropě. Asi 65 kilometrů od Salzburgu můžete objevit největší ledovou jeskyni na světě.

Vodní plochy a příroda

V salcburském regionu najdete 3 ze 47 oficiálních přírodních parků v Rakousku. Navštivte například přírodní rezervaci Riedingtal s početnými jezery, obklopenými krásnými údolími a vysokými vrcholky. 

Přírodní rezervace Weissbach je směsicí horských lesů, vysokých luk a impozantní soutěsky Seisenberg.