Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování u Trasimenského jezera
Prožijte dovolenou snů v kempu u Trasimenského jezera. Luxusní kempování v mobilním domě je skvělým zážitkem pro celou rodinu. V luxusním kempu najdete vše, co potřebujete pro úspěšnou dovolenou: klid a přírodu, bazény, různé sportovní a volnočasové aktivity, dětský klub, hřiště, zábavní program pro malé i velké, restaurace, bary a obchody. Více...

Dovolená v kempu u Trasimenského jezera

Další informace o Trasimenském jezeře

Trasimenské jezero (Lago Trasimeno) v Umbrii se nachází nedaleko Perugie a je jednou z nejoblíbenějších rekreačních oblastí pro luxusní kempování v regionu. Čtvrté největší jezero v Itálii a největší na Apeninském poloostrově je obklopeno velmi působivou krajinou. Jezero nabízí nádherné kempy pro luxusní kempování, velký aquapark a četná zařízení pro sport a volný čas. V jezeře se nacházejí 3 krásné ostrovy: Isola Maggiore, Isola Polvese (přírodní rezervace) a Isola Minore.

Proč dovolená v kempu u Trasimenského jezera?

Kolem jezera se nacházejí velmi půvabné vesnice. Malebné vesničky Panicale a Città della Pieve byly oceněny Oranžovou vlajkou, značkou kvality Touring Clubu. Sdružení I Borghi più Belli d' Italia vybralo následující vesnice jako nejkrásnější místa Itálie:


 - Castiglione

 - Paciano

 - Panicale

 - Passignano

Prozkoumejte okolí Trasimenského jezera

Abyste si během své dovolené v kempu užili čistého koupání, nabízí Aquapark Azzurra Piscine Tavernelle 5 bazénů obklopených krásnou přírodou. K atrakcím patří několik velkých tobogánů, brouzdaliště a vodní hry pro děti.

Z luxusního kempu na břehu jezera se snadno dostanete do velkých měst, jako je Řím, Florencie a krásná toskánská města.