Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Dovolená snů na Sicílii
Romantická středomořská krajina, nádherné starobylé scenérie a spousta slunečných dní - Sicílie je ideálním místem pro luxusní kempování po celý rok. Ať už se ubytujete v dobře vybaveném mobilním domě, luxusním stanu nebo bungalovu, můžete si plně užívat výhod největšího ostrova ve Středozemním moři. Zajistěte si kempování na Sicílii již nyní! Více...

Kempy na Sicílii

Proč je kempování na Sicílii tak oblíbené?

5 hlavních důvodů:


  • Divoká a romantická atmosféra ostrova je jako stvořená pro dovolenou v přírodě.
  • Rozsáhlé pláže a členitá horská krajina nabízejí jedinečné výletní cíle.
  • Ostrov je plný památek z 3000 let staré kulturní historie.
  • Teplé podnebí zajišťuje slunečnou dovolenou v kempu a příjemné středomořské teploty pro koupání.
  • Exotický ráj kombinuje evropské, orientální a africké vlivy v přírodě a kultuře.

Více o Sicílii

Sicílie je velmi slunečná oblast: i v zimě průměrná teplota zřídka klesá pod 10 °C. Ať už se chcete opalovat na lákavých plážích, nebo objevovat starobylé ruiny na dlouhých túrách, na Sicílii najdete vše, co potřebujete.

Pláže, příroda a zajímavosti na Sicílii

Sicílie má 1 500 kilometrů pobřeží, od bílého písku až po oblázkové pláže. Na Sicílii jsou také útesy. Vnitrozemí Sicílie je díky svému kopcovitému a hornatému terénu rájem pro pěší turisty. Než se vydáte na sicilské stezky a cesty, měli byste vědět, že na Sicílii se teploty uprostřed léta často blíží 40 °C, takže je důležité mít s sebou dostatek vody.

Sicílie každoročně přitahuje turisty z celé Evropy i světa, aby se zde vyhřívali na slunci nebo objevovali půvabné vesnice a starobylé památky. To svědčí o tom, že ostrov byl obýván Řeky, Féničany, Kartaginci a Římany... Luxusní kempy s mobilními domy nebo stany typu bungalov jsou velmi dobře vybavené.