Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na Sardinii objevilo zasněný středomořský ostrov
Sardinie – drsné hory, malebné zátoky, bílé pláže a křišťálově čistá modrá mořská voda. Druhý největší ostrov v Itálii si zachoval své ústraní od velkých pobřežních oblastí. Rezervujte si kempování Sardinie nyní na LuxCampu! Více...

Dovolená v kempu na Sardinii

Proč kempovat na Sardinii?

  • 3000 hodin slunečního svitu ročně
  • Koupací sezóna od května do října - přes 20 stupňů
  • Do značné míry nedotčená příroda
  • To nejlepší z místní kuchyně

 S luxusním kempováním si můžete opravdu užít pohodlí kombinované s divokou přírodní. Zjistěte na LuxCampu, který luxusní kemp je pro vás ten pravý!

LuxCamp vám nabízí exkluzivní kempování na všech nedotčených pobřežích Sardinie: Bella Sardinia na východě, Baia Blu La Tortuga na severu a luxusní kemp L'Ultima Spiaggia na západním pobřeží.

Luxusní kempy na Sardinii

Kempování Baia Blu La Tortuga

LuxCamp se nachází ve Vignola Mare, pouhých 18 km od nejsevernějšího bodu Sardinie. Z vašeho mobilního domu na jemnou bílou písečnou pláž je to jen 200 metrů. Luxusní kemp nabízí spoustu zábavy s aerobikem, tanečními lekcemi, diskotékou, představeními a koncerty. Mezi nejoblíbenější sporty na této dovolené patří windsurfing a tenis.


Kempování L'Ultima Spiaggia

Titul, pod kterým je tento luxusní kemp, drží to, co slibuje: maximální relaxaci. Nachází se přímo u moře na krásné široké písečné pláži a s horami vzadu se otevírá množství outdoorových aktivit: koupání v čisté mořské vodě, relaxace na pláži, výlety lodí nebo túra Ogliastra, údolím olivovníků.


Kempování Bella Sardinie

Tento luxusní kemp se nachází v přírodním ráji poloostrova Sinis, na úpatí Montiferru, které je vysoké přes 1000 metrů. Její mobilní dům stojí v bujném stinném borovém lese, obklopeném bílými divokými písečnými plážemi. V LuxCampu jsou také dětské bazény s tobogány a skákací hrady. Restaurace má výhled na modré moře. Bella Sardinie je luxusní kemp uprostřed nedotčené přírody. Kemp Sardinie - více čtěte zde.


Pláže a příroda na Sardinii

Jemný bílý písek je typický pro celé pobřeží Sardinie. Dokonce i tam, kde se skály tlačí do moře, jsou vždy nádherné pláže. V horách zaujmou různorodé skalnaté krajiny. Krása ostrova dokonale zapadá do luxusního kempování Sardinie.


Zajímavosti Sardinie

Na půli cesty mezi Bellou Sardinií a L'Ultima Spiaggia leží fontánová svatyně Is Paras a další rané historické budovy tohoto druhu. Největší zařízení se nachází v Santa Vittoria. Skládá se z více než 50 prehistorických prvků a zaujme svou exponovanou polohou na 600 metrů vysoké čedičové náhorní plošině. Rezervujte si svůj mobilní dům na Sardinii a snadno se dostanete k těmtopozoruhodným památkám!