Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Vítejte v Abruzzu - zelené oáze pro okouzlující dovolenou!
Uprostřed italské kozačky se Apeniny velmi přibližují Jaderskému moři – a tak formují zvláštnost regionu Abruzzo. Plochý pobřežní pás Jaderského moře se zvedá do kopcovité krajiny až do výšky 3000 metrů nad mořem, kde pokračuje jako pohoří Gran Sasso d'Italia. Více...

Camping dovolená v Abruzzu

Proč je kempování v Abruzzu tak populární?

LuxCamp vám nabízí dvě alternativy regionu Abruzzo v nejpohodlnější podobě pro dovolenou v kempu, s luxusní pláží Punta Navaccia v horách a luxusním kempem Stork Camping Village na Jaderském moři. 

  • Rozmanitost krajiny a idylických míst pro dovolenou v kempu
  • Převážně teplé, slunečné počasí
  • Historická místa
  • Moře a hory nejsou daleko
Krásné luxusní kempy v Abruzzu?

Stork Camping Village

Luxusní kempování ve 4hvězdičkovém letovisku na krásném Jaderském moři je to, co náš Lux-Camp v Roseto degli Abruzzi nabízí přímo na pláži. Luxusní kemp je pokryt velkými stromy – váš mobilní dům je vždy ve stínu i pod jadranským sluncem. Na 70 000 metrech čtverečních se nachází bazén pro malé i velké, hřiště a sportovní hřiště, tenisový kurt a bowlingová dráha, stejně jako malé bary, restaurace & pizzerie a supermarket.

Zajímavosti v regionu

Kromě krásných jadranských měst, jako je Perscara nebo Ortona, zaujme především starověká Perugia, která byla jedním z mocenských center Etrusků. Starověké období je zdokumentováno okresem Arna. Ve středověku získala Perugia podobnou pozici jako Siena nebo Florencie.