Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na pobřeží Jaderského moře!
Jadran je považován za nejoblíbenější italský region pro přímořské kempování. K tradiční kultuře koupání na Jadranu přidáváme komfortní luxusní kempování. Rezervujte si kempování na Jadranu ještě dnes na LuxCampu! Více...

Dovolená v kempech na Jadranu

Proč je kempování na Jadranu tak populární?

  • Jaderské moře má kilometry písečných pláží s místy pro kempování v blízkosti moře
  • Z vašeho mobilního domu, luxusního stanu nebo stanu v bungalovu je to jen pár kroků na pláž
  • Jižní slunce poskytuje nádherně teplé počasí na zábavu při koupání
  • Prostorné promenády slavných přímořských letovisek jsou rychle dostupné z vašeho luxusního kempu

Nejoblíbenější kempy na Jadranu

Marina di Venezia

Camping Marina de Venezia je rodinný rekreační park s prvotřídní pláží, obrovským bazénem, celou skákací hradní krajinou a mnoha volnočasovými aktivitami. Pro děti je k dispozici animace během dne a večer.

Union Lido

Tento luxusní kemp mezi Benátkami a Jesolem je sám o sobě malým městem. Obrovský lagunový bazén obklopují obchody, bary a restaurace. Kromě aquaparků zahrnuje tento kemp také přírodní park, sportovní park a wellness centrum – a samozřejmě také rozsáhlou soukromou pláž u Jaderského moře. Zde je dovolená s dětmi opravdu zábavná!

Zajímavosti v okolí

Díky své jedinečné poloze v moři jsou Benátky nejen absolutním vrcholem Jadranu, ale také turistickou světovou atrakcí. Paláce, mosty a náměstí města napsaly a zažily světové dějiny. Hrad Miramare nedaleko Terstu vás zve ke snění. Tyčí se vysoko nad Terstským zálivem na útesu a vypadá jako kulisa v pohádkovém filmu. Padova je jedním z nejstarších měst v Itálii a důležitým centrem náboženství. Spojení s několika svatými se odráží v mnoha posvátných budovách. V bazilice svaté Justiny je hrobka sv. Lukáše. Římský amfiteátr ve Veroně uvádí brilantní operní večery.