Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Vítejte v Římě!
Bez ohledu na roční období, kdy chcete jet do luxusního kempu, Řím a jeho okouzlující okolí jsou ideální pro exkluzivní dovolenou. Za městem objevte krásnou italskou krajinu s kopci a řekami. Více...

Dovolena v kempech v Římě a okolí

Řím a přílehlé okolí

Řím byl jako hlavní město Římské říše centrem evropské civilizace po stovky let a stále má obrovský kulturní vliv na západní život. Oblast Lazia má svou bohatou historii a geografii k prozkoumání.

Proč kempovat po Římě?

  • Kempování vás drží blízko města, ale mimo shon
  • Prozkoumejte oblast kolem Říma i samotné město
  • Skvělá základna pro prohlídky památek
  • Krásná krajina

Příroda Říma

Pobřeží Středozemního moře není daleko od hlavního města Itálie a v dosahu našich luxusních kempů najdete několik krásných pláží. Zkuste Anzio pro čistou, teplou vodu a bezpečné koupání, nebo Fregene pro noční život. Jezera, lesy a sedm kopců, které obklopují Řím, jsou skvělé pro cokoli od nenáročné procházky až po seriózní turistiku.

Jídlo, kultura a atrakce

Italové jsou slavní gastronomové a v Římě najdete vše od čerstvé, horké pizzy až po luxusní speciality, jako je saltimbocca. V blízkosti vašeho prázdninového kempu ochutnejte místní mořské plody a domácí těstoviny. Červené i bílé víno jsou levné a kvalitní a jídlo je završeno sklenkou limoncella, osvěžujícího citronového likéru.

Zajímavosti v Římě a okolí

Pro dokonalý římský zážitek si pronajměte skútr, kterým se můžete projet kolem fontány Di Trevi, Španělských schodů a Kolosea. Rodiny mohou raději chodit pěšky nebo jezdit metrem. Je snadné strávit celou dovolenou ve městě, ale přijdete o nedaleké atrakce, jako je Frascati, domov slavného vína, etruská nekropole v Cerveteri a fontány a zahrady Tivoli.