Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Ideální destinace pro milovníky slunce: kempování v Kampánii
Kampánie je jednou z nejzajímavějších destinací v Itálii a je také ideální pro luxusní kempování. Oblast podél Neapolského zálivu je nejen velmi malebná, ale nabízí také mnoho kulturních zajímavostí. Více...

Kempy v Kampánii

V čem je dovolená v kempu v Kampánii tak jedinečná?

  • Blízkost osobitého starého města Neapole
  • Pohled na činnou sopku Vesuv
  • Vynikající archeologické památky, jako jsou Pompeje a Herkulaneum.
  • Mnoho hodin slunečního svitu a četné plážeAť už se chcete projet po pobřeží Amalfi nebo si pochutnat na pravé neapolské pizze, jste na správném místě.

U LuxCamp najdete všechny důležité informace a nejlepší nabídky!


Kampánie je ideální destinací pro luxusní kempování.

LuxCamp nabízí vše pro nezapomenutelnou dovolenou v mobilním domě, luxusním stanu nebo bungalovu. Region Kampánie nabízí ideální prostředí pro váš výlet. Četné luxusní kempy se zde nacházejí v bezprostřední blízkosti moře nebo uprostřed stinných borových lesů. Jsou vybaveny veškerým moderním zařízením a nabízejí svým hostům pestrý program pro volný čas. Počasí je zde vhodné pro trávení dovolené téměř po celý rok. Zvláště atraktivní je však jaro a podzim, kdy není příliš horko.

Oblíbené kempy v Kampánii

Camping Baia Dominzia

Luxusní kemp Baia Dominzia se nachází v zálivu Gaeta mezi Neapolí a Římem, přímo u krásné písečné pláže. Turisté se mohou těšit na luxusně vybavené mobilní domy a vynikající péči o děti.


Camping La Masseria

Asi tři kilometry od živého města Gallipoli se nachází luxusní kemp La Masseria s komfortními mobilními domy. Pro děti i dospělé nabízí velký bazén.

Zajímavá místa v regionu

Na své si zde přijdou jak znalci, tak zájemci o kulturu. Najdete zde starobylé zříceniny, honosné paláce a barokní kostely.

Region poskytuje četné sportovní vyžití a mnoho příležitostí k zajímavým výletům. Z kempů je možné podniknout například jednodenní výlety na ostrovy Capri a Ischia nebo výstup na Vesuv.

Pláže a příroda

Kampánie má rozmanitou a jedinečnou pobřežní krajinu. Zejména trasa podél pobřeží Amalfi je považována za jednu z nejkrásnějších pobřežních cest na světě. Kouzelné vesničky se tyčí vysoko nad skalnatými útesy a nabízejí výhled na malé zátoky. Cestou do Neapole následuje jedno přímořské letovisko za druhým a na azurovém moři je několik kilometrů jemných písečných pláží. Mírně kopcovité vnitrozemí Kampánie má však také své kouzlo.

Zajímavosti

V Kampánii se nacházejí některé z největších italských památek. V první řadě jsou to římské Pompeje, které byly zničeny výbuchem Vesuvu v roce 79 n. l. Ale i menší město Herculaneum poskytuje živou představu o životě ve starověku. Staré město Neapole je zase známé svými úzkými temnými uličkami a četnými kostely, které stojí za to vidět. V Národním archeologickém muzeu je vystavena většina nálezů z Pompejí a jejich okolí.