Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Okouzlující kempování u jezera Maggiore
Jezero Maggiore odjakživa silně fascinuje své návštěvníky. Oblíbené mezi milovníky vodních sportů a aktivními rekreanty, je jednou z nejvyhledávanějších italských kempinkových destinací. Na břehu sytě modrého jezera, v krásné horské krajině, uprostřed květinových hájů a malebných vesniček můžete zažít odpočinek, zábavu a kulturu. V této snové, nedotčené přírodní krajině se nachází váš pohodlný mobilní dům, který vás zve na nezapomenutelnou dovolenou v kempu. Můžete si ho rezervovat u LuxCamp. Více...

Kempování u jezera Maggiore

Čím je luxusní kempování u jezera Maggiore tak fascinující?

Čím je luxusní kempování u jezera Maggiore tak fascinující?


  • Snová poloha mezi regiony Piemont a Lombardie.
  • Borromejské ostrovy s malebnými zátokami
  • Subtropické parky a zahrady
  • Nespočet turistických tras a možností výletů

Pláže a příroda u jezera Maggiore

Borromejské ostrovy mezi městy Verbania, Pallanza a Stresa mají zvláštní atmosféru. Navštivte ostrovy Isola Madre, Isola dei Pescatori a Isola Bella a objevte romantické rybářské vesničky, nádherná panství, hrady a umělecká díla. Břehy jezera Maggiore jsou domovem mnoha milovníků vodních sportů. Na veřejných plážích nebo v přírodních pobřežních zónách se tu mohou vyřádit malí i velcí. Vyplatí se i nenáročná plavba na plachetnici a ani rafting na divokých horských řekách není k zahození.

Atrakce a kempování

Zajímavosti na jezeře Maggiore

Verbania je největší město na jezeře Maggiore. Za návštěvu stojí zejména botanická zahrada vily Taranto. Nedaleko se nachází vesnice Stresa s krásnými vilami a působivými architektonickými prvky. Promenáda u jezera láká k procházkám. Čistý požitek slibuje jízda lanovkou na Mottarone ve výšce 1491 metrů nad mořem. Výhled na působivé alpské panorama s výhledem na jezero Maggiore je nádherný. Čeká vás také spousta akcí od uměleckých výstav, filmových a hudebních festivalů až po tradiční týdenní trhy a festivaly. Váš mobilní dům vám poskytne vynikající základnu, ze které můžete objevovat jezero Maggiore v celé jeho rozmanitosti.

Valle Romantica

Tento luxusní kemp je ideální pro dovolenou v kempu o svatodušních svátcích. V oáze klidu s mnoha romantickými místy se nabízí skutečný ráj květin. Váš komfortně zařízený mobilní dům neponechává nic náhodě. Celá rodina si užije pestrou a pohodovou dovolenou v kempu.


Přehled

Před mnoha miliony let se za neuvěřitelného burácení sopečných erupcí a několika klimatických změn vytvořila "tajemná předsíň jihu" - krajina, v níž se v zářivé modři oblohy křišťálově jasně rýsují obrysy zasněžených alpských vrcholů. Před nimi se rozkládá zelená pahorkatina porostlá vinnou révou. Snad žádný cestovatel dnes neunikne neopakovatelné atmosféře, která vyrůstá z fascinující směsice severu a jihu.

Mnoho umělců, spisovatelů a intelektuálů u jezera Maggiore ukojilo svou touhu po Itálii a proslavilo jezero po celé Evropě. Oblast je ideální pro dovolenou v kempu. Nabídka volnočasových aktivit je tak pestrá, že je obtížné objevit vše během několika dní. Během pobytu v mobilním domě se dostanete do nejkrásnějších destinací na krátkou vzdálenost. Skvělou volbou je luxusní kemp Valle Romantica, nejstarší kemp u jezera Maggiore.