Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na italské riviéře - užijte si křišťálově čistou vodu!
Italská riviéra se může pochlubit některými z nejpůsobivějších historických měst v zemi a přírodních krás, je ideálním místem pro rodiny milující kulturu, které mohou prozkoumat během své luxusní kempovací dovolené. Riviéra je také oslavována pro svou tradiční kuchyni a vřelou pohostinnost. Vychutnejte si tento okouzlující zážitek na jednom z luxusních kempů prostřednictvím LuxCampu. Více...

Dovolená v kempech na italské riviéře

Luxusní kempování na Italské riviéře v Cinque Terre

Italská riviéra a Cinque Terre se vyznačují mírným podnebím po celý rok. Nejkrásnějšími letovisky pro luxusní kempování jsou Alassio, Bordighera, Diano Marina, Portofino, Sanremo, Ventimiglia a Santa Margherita Ligure. V oblasti Sanremo naleznete květinovou riviéru s charakteristickými květinovými poli a trhy. Podél strmě svažitého pobřeží se nachází pět malebných vesnic Cinque Terre: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore.

Proč kempovat na Italské riviéře?

Na luxusním kempu v tomto rekreačním regionu najdete vše, co patří k luxusnímu kempování: bazény, sportovní a rekreační zařízení, dětské hřiště, dětský klub, restauraci a nákupní zařízení.

  • Italská riviéra bohatá na slunce
  • Slavné vesnice Cinque Terre
  • Luxusní kempování v mobilním domě 
  • Dovolená s rodinou