Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.

Zarezervujte si už nyní dovolenou na rok 2023!

Zrušení zdarma do 1. února 2023!

Rádi byste jeli příští rok na dovolenou, ale jste na pochybách, zda byste měli rezervovat dovolenou již nyní? Koneckonců léto 2023 je stále daleko a nikdo neví, co se stane v nadcházejících měsících. Proto pro Vás máme možnost zrušit včasnou rezervaci zcela zdarma do 1. února 2023, pokud si objednáte zájezd v hlavní sezóně tzn. s příjezdem do destinace po 1. dubnu 2023.


Rezervujte bez rizika, ale s našimi výhodami včasné rezervace:


  • Dovolenou můžete bezplatně zrušit nebo upravit do 1. února 2023. Zaplacenou zálohu vám jednoduše vrátíme.
  • 5% sleva pro vracející se zákazníky v roce 2022
  • Nízký vklad. Při rezervaci zaplatíte pouze 2000 CZK. 25 % splatných 1. února 2023.


Odložili jste dovolenou z roku 2021 nebo 2022 na rok 2023? Bezplatné zrušení do 01. února 2023 se na tyto rezervace nevztahuje. Svou dovolenou si však můžete bezplatně upravit.


LuxCamp Vám nabízí nejširší výběr klidných nebo zábavních ale hlavně bezpečných kempů v Evropě. Rezervujte si ubytování v kempu nyní, abyste si v klidu mohli užít zaslouženou dovolenou!


Zde jsou TOP místa, která budou v oblíbených letních termínech brzy obsazena:


Lanterna

Luxusní kemp Lanterna - náš nejoblíbenější kemp v Chorvatsku, zejména díky různorodému vyžití pro ty nejmenší. Lanterna má vše, co od dovolené v kempu očekáváte - bazény, skluzavky, animace, krásnou pláž a čísté moře. Tak neváhejte a rezervujte ještě dnes!

Marina di Venezia

Kemp Marina di Venezia se nachází přímo na nádherné písečné pláži, na nejkrásnějším pobřeží Jaderského moře v Itálii.

Park Umag

Luxusní kemp Park Umag zve všechny na nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Istrie. Užijte si širokou nabídku volnočasových aktivit a koupání v krásných bazénech i moři v této přírodní oáze na Jadranu! Možnost ubytování ve vlastním obytném voze!

Bella Italia

Kemp Bella Italia se nachází přímo u jezera Garda a je proto ideálním výchozím bodem pro výlety do všech míst kolem jezera.

Chorvatsko
Kempování Chorvatsko

Kempování v Chorvatksu nyní nabízí luxusní ubytování v mobilních domech  nebo glamping stanech! Užijte si rozmanitou krajinu, nedotčenou přírodu a jasně modré moře Chorvatska tak, jak jste ho doposud nepoznali!

Straško

Kemp Straško nabízí svým hostům možnost koupání nejen v moři, ale také v bazénu přímo v areálu tohoto čtyřhvězdičkového kempu. Kromě toho si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, jako je potápění a vodní lyžování. Rezervujte ještě dnes Vaší dovolenou!

Union Lido

Kemp Union Lido se nachází na pobřeží Jadranu mezi Jesolo a Benátkami. Zažijte luxusní kempování extra třídy.

Itálie
Kempování Itálie

Zažijte la dolce vita na pobřeží Jaderského moře, které nabízí množství luxusních kempů, prvotřídní pláže, obrovské bazény, skákací hrady a mnoho volnočasovými aktivitami. Neváhejte a rezervujte již dnes na příští léto!

Zaton Holiday Resort

Luxusní kemp Zaton Holiday Resort se nachází v Dalmácii v Chorvatsku nedaleko Zadaru. Čeká tu na vás dlouhá písečná a oblázková pláž, mírně se svažující mořské dno a nádherné Jaderské moře. Nechybí ani vodní park s bazény a zábavní programy.

Pra delle Torri

Luxusní kemp Pra delle Torri na pobřeží Jadranu nabízí velkolepý aquapark a program plný rekreačních a sportovních aktivit.

LuxCamp věrnostní bonus

Ve společnosti LuxCamp odměňujeme naše věrné zákazníky. Pokud jste u nás již rezervovali několik pobytů, můžete využít výhodných podmínek pro rezervaci pro rok 2023*.


Při rezervaci jednoduše uveďte vaše zákaznické číslo do komentáře!


Upozornění: Možná věrnostní sleva se nevztahuje na rezervace u našich dodavatelů Roan, Go4Camp, SunCamp, S-Holidays a Gebetsroither 


Pro využití Vaší věrnostní slevy musíme obdržet vaši rezervaci na rok 2023 do 01.02. 2023*. Nevztahuje se na přebookování zájezdu z roku 2022.

Poznámka: některé ceny pro rok 2023 ještě nejsou konečné, a proto rezervace může být teprve brána jako poptávka.