Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.

O nás

LuxCamp je váš specialista na LUXusní-CAMPing dovolenou po celé Evropě. Jako největší online zprostředkovatel kempů na světě nabízí LuxCamp každý den nové nabídky, od přibližně 80 poskytovatelů ubytování v kempech. 

LuxCamp je předním evropským specialistou na kempingovou dovolenou s více než 25 lety zkušeností.

LuxCamp CZ je součástí dánské cestovní skupiny DBF-Travel AG, která se od roku 1994 specializuje na organizaci kempování po celém světě.

V roce 2017 byl LuxCamp sloučen s největší evropskou kempovací skupinou "Camping Vision AG", ale zůstal samostatnou značkou.

V roce 2018 jsme vyvinuli nový rezervační systém, aby naše webové stránky byly ještě více vstřícnější k zákazníkům: přehledné srovnání cen, výběr a tok informací.

LuxCamp v současné době působí jako zprostředkovatel  ve 13 evropských zemích a snaží se nabídnout nejlepší kempy v Evropě.

Za vaši rezervaci je odpovědný touroperátor CampingVision AG se sídlem v Ženevě ve Švýcarsku a je tedy i vaším smluvním partnerem. Pronájem rekreačního bydlení v Evropě na českém trhu je poskytován prostřednictvím webových stránek lux-camp.cz, které vlastní CampingVision AG.

CampingVision AG je členem nizozemského SGR (Stichting Garantiefonds Reisgelden), neziskového záručního fondu pro cestovní průmysl, který chrání cestující z Evropské unie. To znamená, že si můžete rezervovat dovolenou v kempu u LuxCampu bez jakýchkoli finančních rizik. Být členem SGR znamená, že musíme splnit přísné požadavky a nabídnout vám, cestovateli, ujištění o finanční ochraně.

Když jste se seznámili s naší agenturou, můžete si ještě dnes rezervovat jedno z našich ubytování a připravit se na nezapomenutelnou dovolenou s vaší rodinou.

"V nabídce je přibližně 300 nejlepších kempů po celé Evropě"

"Luxusní kempování v mobilním domě, bungalovu nebo stanu"

"Přátelský česky mluvící poradenský tým"

LuxCamp zajišťuje perfektní zábavu na dovolené prostřednictvím:
  • Dobře vybavených a atraktivních kempů pro celou rodinu
  • Pěkných a dobře udržovaných mobilních domů a stanů
  • Konkurenceschopných cen
  • Asistenčního servisu v kempech se zástupci vybraného poskytovatele
  • 300 kempů po celé Evropě
  • Rychlé a snadné rezervace přes lux-camp.cz


S téměř 25 lety zkušeností s pronájmem luxusních kempů v celé jižní Evropě přesně víme, co rodiny hledají. Vaše dovolená by měla být krásná a nezapomenutelná. V LuxCamp nabízíme našim hostům různá místa ke kempování a individuální ubytování. Každý si určitě najde tu pravou dovolenou podle svých snů.


LuxCamp, jak název napovídá, znamená dobrý vkus a vysokou kvalitu. Našich přibližně 39 partnerů, jako je například Al Fresco, Homair, Eurocamp, Gustocamp a Happy Camp, je pečlivě vybráno našim týmem odborníků. Jen tak je možné zajistit kvalitu mobilních domů a stanů.


Vítejte v kempingovém ráji u LuxCamp!