Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.

LuxCamp bezpečnostní balíček včetně zrušení cesty

Naše doporučení na cestu

Společnost LuxCamp důrazně doporučuje uzavřít soukromé cestovní pojištění pro případ storna a pojištění na pokrytí nákladů na repatriaci v případě nehody nebo akutního onemocnění (úrazové pojištění), pokud jste je dosud neuzavřeli. Vždy zkontrolujte krytí zdravotního pojištění pro zemi vašeho pobytu, abyste byli dobře chráněni i v případě potřeby.

Kolik stojí bezpečnostní balíček, který LuxCamp nabízí?

  • Je to 2% z celkové ceny

Co bezpečnostní balíček kryje?

  • Kryje pouze zrušení před příjezdem
  • Vaši cestu lze zrušit zdarma* až do 12:00 před příjezdem z důvodu zdokumentované akutní nemoci
  • Musí být předložen lékařský certifikát (náklady nese klient!)
  • Bezplatné* zrušení až do 60 dní před příjezdem
  • Je možné požádat o změnu rezervace až 14 dní před příjezdem

*10% spoluúčast + zaplacený bezpečnostní balíček a poplatek za zpracování jsou nevratné.

Podmínky podle VOP bod 18.1

Bezpečnostní balíček LuxCamp musí být přidán k rezervaci před první platbou. Vztahuje se pouze na zrušení cesty před příjezdem a zahrnuje právo na zrušení cesty 60 dní před příjezdem – bez další dokumentace - poté platí náklady na zrušení podle bodu 5 obchodních podmínek. Zahrnuje také právo zrušit cestu až do 12:00 před příjezdem z důvodu zdokumentované akutní nemoci. Pokud zrušíte rezervaci kvůli levnějšímu ubytování nabízenému online, lze vaši novou rezervaci rezervovat u poskytovatele až o 48 hodin později. Dostupnost v tom případě nemůžeme zaručit.

Podrobnější popis

Bezpečnostní balíček, který lze přidat samostatně, činí 2% z celkové ceny cesty a musí být přidán k rezervaci před první platbou. Pokrývá pouze zrušení před příjezdem. Tento balíček zahrnuje právo na bezplatné* zrušení až do 60 dnů před příjezdem, do 12:00 - bez další dokumentace - * 10% spoluúčast, zaplacený bezpečnostní balíček a poplatek za zpracování jsou nevratné.

Pokud zrušíte rezervaci kvůli levnějšímu ubytování nabízenému online, lze vaši novou rezervaci rezervovat u poskytovatele až o 48 hodin později. Dostupnost v tom případě nemůžeme zaručit.

Změny rezervace bez poplatků je možné požadovat až 14 dní před příjezdem - pokud však v souvislosti se změnou vzniknou náklady pro našeho poskytovatele, musí tyto náklady uhradit zákazník. Zrušení neplatí za účelem získání nové levnější rezervace, viz výše.

Z důvodu zdokumentované akutní nemoci lze cestu zrušit až jeden den (do 12:00) před příjezdem. Zaplacená částka bude vrácena bez spoluúčasti 10% z ceny bez zaplaceného bezpečnostního balíčku a poplatku za zpracování v případě lékařského osvědčení o úmrtí jednoho z účastníků cesty, jeho manžela/-ky, jeho dítěte, rodiče, sourozence, prarodiče, vnoučete, švagra/-ové , nebo v případě, že jsou postiženi vážnou nehodou nebo vážným akutním onemocněním.

Lidé starší 75 let a lidé s chronickým onemocněním nejsou bezpečnostním balíčkem chráněni. Těhotenství a jeho důsledky nejsou považovány za nemoci. Epidemická onemocnění nejsou chráněna bezpečnostním balíčkem. Společnost LuxCamp musí být okamžitě informována o nemoci vedoucí ke zrušení. Lékařské osvědčení, které vyplní lékař, si můžete vyžádat u společnosti LuxCamp a musí být v rukou společnosti LuxCamp nejpozději 7 dnů po žádosti.

Náklady na dokumentaci nese zákazník. LuxCamp si vyhrazuje právo vyžadovat další testy od svého vlastního lékaře.

Bezpečnostní balíček se nevztahuje na dřívější odjezd domů z důvodu vážné nemoci, nehody nebo nepokojů. Je proto dobré zkontrolovat, zda vaše soukromé pojištění pokrývá takovou situaci, jinak je možné získat pojistné krytí pro váš pobyt například na axa-assistance.cz.

Bezpečnostní balíček, který si můžete u LuxCampu zarezervovat jako Extra, je doplňkovou službou, v rámci které nese LuxCamp náklady v případě zrušení. Podmínky této služby byly stanoveny cestovní kanceláří.

Pokud máte další dotazy týkající se bezpečnostního balíčku, napište nám nebo zavolejte!


E-Mail: info@lux-camp.cz

Tel. +420 556 674 679