Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování ve Středním Chorvatsku
Střední Chorvatsko je ideální destinací pro dovolenou v luxusním kempu v jihovýchodní Evropě. Rezervujte si mobilní dům s LuxCamp a užijte si odpočinek u Jaderského moře. Pokud preferujete oblasti bez přístupu k moři, máme také kempy ve vnitrozemí. V této oblasti se nachází hlavní město Chorvatska Záhřeb a některé z nejkrásnějších národních parků v zemi. Více...

Kempování ve Středním Chorvatsku

Další informace o Středním Chorvatsku

Střední Chorvatsko je název pro území Chorvatska s výjimkou Istrie, Slavonie a Dalmácie. Některé z největších vrcholů země jsou v této oblasti. Národní park Plitvická jezera, který proslavily celovečerní filmy Winnetou, je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Se svým impozantním vápencem, idylickými jezery a úchvatnými vodopády přitahuje každý rok velké množství turistů všech věkových kategorií.

Proč kempovat ve Středním Chorvatsku?

  • čisté pláže vhodné pro děti
  • Národní parky v nádherném prostředí
  • kulinářské speciality z grilu

Pláže

Obec Stará Baška se nachází na jihu ostrova Krk. S cínově červeným pískem, křišťálově čistou vodou a horami v pozadí jsou zdejší pláže fantastickým zážitkem. Potápění a šnorchlování přináší na dovolené spoustu zábavy. Rekreanti si mohou užívat zaslouženého oddechu v restauraci nebo kavárně. Tohle je luxusní kempování v tom nejlepším slova smyslu. 

Na malém sousedním ostrově Rab se nachází písečná pláž v Loparu, která je v Chorvatsku vzácností. Díky barevným tobogánům a četným aktivitám pro děti se ukazuje jako nejlepší volba pro rodiny s dětmi.