Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Vítejte na ostrově Rab!
Malý ostrov Rab je jednou z nejoblíbenějších destinací na chorvatském Jadranu. Ostrov se může pochlubit některými z nejpůsobivějších historických měst v zemi a je tedy ideálním místem pro rodiny milující kulturu a odpočinek. Pokud jste vždy chtěli kempovat na úrovni, neváhejte a rezervujte si jeden z mnoha mobilních domů na Rabu. Mírné středomořské klima a krásné písečné pláže vám zajistí dovolenou vašich snů. Více...

Dovolená v kempech na ostrově Rab

Více informací o ostrově Rab

Ostrov Rab se nachází v zátoce Kvarner v severozápadním Chorvatsku. Je asi 91 čtverečních kilometrů velký, 22 kilometrů dlouhý a v nejširším bodě 10 kilometrů široký. Sousedními ostrovy jsou Pag, Cres, Krk a Dolin, které je možné navštívit v rámci na jednodenních výletů na lodi. Rab je asi z poloviny pokryt lesními plochami, a proto je jedním z nejvíce zalesněných ostrovů v zemi.

Proč kempovat na ostrově Rab?

Kempování na ostrově Rab se ukazuje být velkým zážitkem pro celou rodinu i z těchto důvodů:

  • Mírné klima chorvatského Jadranu
  • Jemná písečná pláž se spoustou stinných oblastí
  • Animační program pro mladé i starší


Pláže

Rajská pláž v Loparu má pozvolný vstup do moře, a proto je obzvláště oblíbená u rodin. Nabídka na této pláži zahrnuje aktivity, jako je šlapadl, tobogán, tenis a minigolf. V borovém lese každý najde stinné místo při vysokých teplotách.

Na druhé straně ostrova se nachází písečná pláž Pudarica, ke které se dostanete autem nebo lodí. Vyznačuje se křišťálově čistou vodou a klidnou polohou.