Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Dovolená v kempech na ostrově Pag
Ostrov Pag je malebný chorvatský ostrov, který se nachází v Jaderském moři. Lidé, kteří si zarezervují mobilní dům v jednom z našich luxusních kempů na ostrově Pag, se ocitnou na perfektním místě pro jejich dovolenou, kde mohou strávit své dny na slunci na pláži, prohlídkou vinic a nebo procházkami v olivových nebo borových hájích. Více...

Vítejte na ostrově Pag!

Více o ostrově Pag

Proč kempovat zrovna na ostrově Pag? 

  • Četné nádherné písečné pláže
  • Rozmanitý noční život
  • Tradiční města a vesnice k prozkoumání
  • Vynikající chorvatská kuchyně k ochutnání

Ostrov Pag se může pochlubit nejdelším pobřežím ze všech ostrovů Chorvatska. Milovníci luxusního kempování si mohou rezervovat mobilní domy v ostrovních kempech od LuxCamp, kde stráví čas zkoumáním starobylých římských památek a široké škály působivých přírodních zajímavostí.

Kemp Simuni

Tento oblíbený luxusní kemp se nachází přímo na okraji jedné z nejžádanějších pláží na ostrově Pag a hosté zde budou moci strávit spoustu času opalováním. Hotel nabízí také rozmanitý zábavní a animační program a vynikající restauraci, která se specializuje na tradiční chorvatské i mezinárodní pokrmy.

Pláže a příroda

Ostrov Pag se může pochlubit velkým množstvím malebných písečných pláží a průzračným mořem, které je obklopuje, je obzvláště chladné a čisté. Mezi nejoblíbenější a nejmalebnější písečné úseky na ostrově patří Caska a Zrće, které se nacházejí ve stejné okouzlující zátoce a v blízkosti města Novalja. Vnitrozemí ostrova je posyto bujnými údolími, která poskytují vynikající podmínky na pěší turistiku.

Zajímavosti ostrova

Novalja je hlavním mšstem ostrova a najdete zde několik tradičních chorvatských kostelů, starobylé římské pozůstatky a nádherný římský akvadukt. Putování ulicemi tohoto malého města je povznášejícím zážitkem, který si návštěvníci jistě užijí, zatímco stará přímořská vesnice Strata Novalja nabízí několik okouzlujících starých domů a kaplí.

Jídlo, pití a kultura 

Jak byste očekávali, čerstvě ulovené pokrmy z mořských plodů jsou zde velice populární a restaurace zde připravují ryby a mořské plody na různé způsoby. Ostrov je také známý svým jehněčím a ovčím sýrem a v neposlední řadě můžete navštívit velké vinice, které se nacházejí ve středu ostrova, produkují vynikající víno, které si můžete vychutnat ve večerních hodinách spolu s tradičním chorvatským jídlem.