Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na ostrově Krk - Skvělé zážitky v Chorvatsku
Ostrov Krk je jedním z nejoblíbenějších prázdninových ostrovů v Chorvatsku. Nachází se na začátku Kvarnerského zálivu a je největším ostrovem v regionu. Malebné zátoky a venkovské rybářské vesničky vás zvou na relaxační dovolenou v mobilním domě. Zeptejte se v LuxCamp a přesvědčte se o kráse této jedinečné krajiny během vaší kempovací dovolené. Více...

Camping dovolená na ostrově Krk

Proč je luxusní kempování na ostrově Krk tak populární?

  •     idylické zátoky ke koupání s písečnou pláží
  •     okouzlující rybářské vesnice a možnost mnoha romantických výletů na lodi
  •     jedinečné kulturní poklady, jako je hlaholská cesta Baška
  •     mimořádná rozmanitost sportovních zařízení 

Zjistěte více o ostrově Krk

Ostrov Krk je ideální pro dovolenou v mobilním domě. Vůně slaného moře, grilovaných pokrmů a divokého liči okouzlí vaše smysly v luxusním kempu a učiní z vaší dovolené mimořádný zážitek. Krk nabízí klidné pískové pláže, řadu kulturních památek a malebné výlety lodí podél Kvarnerského zálivu.  Od potápěčských výletů a výletů s průvodcem až po vzrušující výlety za rybařením až po lezení po přírodních skalních útvarech nabízí Krk vše, po čem srdce skutečného sportovce touží.

Pláže a příroda na ostrově Krk

Kromě různých sportovních aktivit, jako je pěší turistika nebo jízda na horském kole, si můžete vychutnat flóru a faunu regionu v mnoha přírodních parcích. Kromě mnoha jemných oblázkových pláží nabízí Krk také dvě písečné pláže, které jsou v Chorvatsku velmi vzácné.

Písečná pláž Pecine je jednou z nich. Nachází se v centru pobřežního města Silo, které je také známé svým léčivým bahnem. Bezbariérová pláž je oceněna "Modrou vlajkou" a nabízí zábavu pro děti, půjčovnu šlapadel a různá sportovní zařízení.

Zajímavosti ostrova Krk

Ostrov v zátoce Kvarner je známý bohatou nabídkou atrakcí, pozoruhodná je zejména krápníková jeskyně Biserujka u Rudine. Ze zvonice katedrály v Krku - hlavním městě stejného jména na ostrově - máte okouzlující výhled na celý region. 750 metrů od Punatu se nachází malý klášterní ostrov Kosljun s etnologickým muzeem.