Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na Istrii - šťastné dny na Jadranu
Istrie je vynikající volbou pro luxusní kempování. Poloostrov zaujme svými dlouhými plážemi ke koupání, malými skrytými zátokami a křišťálově čistým mořem, stejně jako bezpočtem příležitostí pro volný čas a večerní zábavu. Rezervujte si kempování na Istrii nyní na LuxCampu! Více...

Dovolená v kempech na Istrii

Čím je kempování na Istrii zajímavé?

Malebná pobřežní města s krásnými památkami a atraktivními pobřežními promenádami a idylickým zázemím jsou zárukou úspěšné dovolené. Na Istrii najdete:

  • Nespočet pláží, z nichž některé byly oceněny modrou vlajkou 
  • Historické památky a zábavní podniky pro mladé i starší
  • Vynikající infrastruktura v okolí luxusního kempu
  • Ubytování v dobře vybavených mobilních domech


 

Luxusní kempování Istrie

Nejzápadnější region Chorvatska se bez pochyby stal jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na Jadranu. Díky dobré dostupnosti, čistému moři a krásným písečným plážím je kempování na Istrii ideální volbou. Ať už chcete relaxovat na pláži, pořádat aktivity ve vodě nebo na souši – možnosti jsou  v podtatě neomezené. Na své si přijdou i kulturní nadšenci, například přístavní město Rijeka se pyšní krásným starým městem, muzei a pestrým kulturním programem.Kempování v Park Umag

Oceněný luxusní kemp zaujme svou idylickou polohou přímo na soukromé pláži obklopené krásným ekologickým parkem. Uprostřed komplexu se nachází vhodně navržený bazén, najdete zde i propojený dětský bazén s pirátskou lodí. Rodiny s dětmi se mohou těšit na širokou škálu zábavy. Mobilní dům je komfortně vybaven a má prostornou terasu!


Kemp Bi Village

Pouhých 10 kilometrů od krásného města Pula na vás čeká luxusní kempování v celé své kráse. Uprostřed bujné vegetace jsou prostorné mobilní domy, které během dovolené v kempu nezanechávají žádné přání nenaplněné. Nádherné bazény, četné sportovní aktivity a pestrý zábavní program přitahují rodiny s dětmi i aktivní turisti. Národní park Brioni láká k objevování nebo dlouhým ponorům.

Kemp Bijela Uvala

Prostorný luxusní kemp Bijela Uvala se nachází přímo u moře s modrou vlajkou. Čisté moře a krásná oblázková pláž vás zvou k odpočinku na chorvatském slunci. Nudističtí fanoušci se mohou těšit na dostatek místa v samostatné části pláže. Luxusní kempování v celé své kráse nabízí četné sportovní a zábavní zařízení, stejně jako pohodlné ubytování v mobilním domě podle vašeho výběru.


Pláže a příroda

Podél istrijského pobřeží přitahují návštěvníky krásná města, která nabízejí nejen ideální podmínky pro luxusní kempování, ale mohou se i pochlubit malebnými starými městy. Vynikající infrastrukturu mají známá letoviska Umag, Poreč, Rovinj a Pula. Nádherné pobřežní promenády a historická centra nabízejí řadu restaurací a barů. V malých obchodech si můžete zakoupit typické regionální produkty nebo suvenýry. Za vidění stojí zejména centrum Poreče. Z baziliky Eufrasiana, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, je nádherný výhled který byste si neměli nechat ujít.