Tento web již není podporován v Internet Exploreru.
Otevřete prosím web na Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox nebo Safari.
Kempování na dalmatském pobřeží - Dokonalé modré štěstí
Dalmácie je považována za nejkrásnější část pobřeží Jaderského moře a je výbornou destinací pro luxusní kempování po celý rok. Je zde bezpočet malých a větších ostrovů a středověkých přístavních měst. Rezervujte si kempování v Dalmácii nyní! Více...

Camping dovolená v Dalmácii

Proč kempovat v Dalmácii?

  • Přírodní divy, jako je národní park Krka
  • Historická přístavní města
  • Rozmanité mrekreační možnosti
  • Celoroční mírné a teplé počasí

Další informace o Dalmácii

Dalmácie je ideálním místem pro luxusní kempování. Četné kempy podél Jaderského moře nabízejí luxusní stany, mobilní domy nebo bungalovy, které promění jednoduchou dovolenou v pohodlné luxusní kempování. Kromě přírodních krás krajiny, se do Dalmácie především cestuje za pohostinností a dobrou kuchyní. 

Borové lesy, které často dosahují křišťálově čistého moře, poskytují nejen stín v horkých dnech, ale také potřebný klid a pohodu. Pobyt nůže být završen rozsáhlým volnočasovým a sportovním programem, který je zaměřen nejen na děti. Celkově je Dalmácie rájem pro milovníky vodních sportů. Samozřejmě, na četných krásných písečných plážích je také jednoduše možnost ležet na slunci a relaxovat. Luxusní kempy jsou také ideálním výchozím bodem pro návštěvu mnoha starověkých přístavních měst Dalmácie a vychutnat si jejich středověké kouzlo.


Holiday Resort Zaton

Luxusní kemp se nachází v blízkosti Zadaru v krásné zátoce a je známý svými vynikajícími službami. Komfortně zařízené mobilní domy se nachází uprostřed klidného borového lesa, který poskytuje potřebný stín, zejména v létě.


Park Soline

Park Soline je luxusní kemp, který nabízí svým hostům přímý přístup na pláž s vlastními lehátky. Mobilní domy se nacházejí uprostřed 20hektarového parku s borovými písky a borovicemi, který je ideální pro relaxační dovolenou. Nedaleko se nachází velký aquapark se skluzavkou freefall.

Kemp Solaris

Plážový resort Solaris je luxusní kemp, který se nachází asi šest kilometrů od krásné vesnice Šibenik.

Luxusní mobilní domy nabízejí svým hostům výhled na moře na křišťálově čistou vodu. Komplex také poskytuje řadu volnočasových aktivit, zejména pro rodiny s dětmi. Rezervujte si kempování Dalmácie nyní!